KOLEKCIA FARIEB

TU SÚ FARBY, KTORÉ CHCETE

Stonhard ponúka širokú paletu štandardných farieb od chladných odtieňov, cez čisté modré, sivé, teplé zemité tóny až po odvážne červené a textúrované kombinácie pre inšpiráciu priemyselných a komerčných priestorov. Matné, lesklé, tvídové a jednoliate. Spýtajte sa na exkluzívne palety farieb, zmesi a logá na mieru. 

 VZDELAVANIE

PROGRAM A TECHNICKÝ SEMINÁR

Stonhard je registrovaný poskytovateľ AIA Continuing Education (CES) a ponúka akreditované technické semináre pre architektonické, projekčné a inžinierske firmy.

Kurt "Our Resinous Floors & Walls: Applications & Installations" je dostupný online. Zapísanie do kurzu umožňuje za poplatok stiahnuť si sprievodcu štúdiom, pýtať sa otázky sponzora kurzu, hodnotiť a nechávať komenty. 

 

Ďalšie technické semináre:

High performance Coatings & Linings Systems - Course #J50304

Obráťte sa na svojho zástupcu architektúry / inžinierstva Stonhard, aby ste si naplánovali iné semináre. 

 

Žiadosť o seminár

UDRZATELNE RIESENIA

ANGAŽUJEME SA V UDRŽATEĽNOSTI

Angažujeme sa v udržateľnosti

Zelená nie je pre Stonhard nič nového. Stonhard je už viac ako 30 rokov inovátorom v 100% pevných látkach.

Stonhard od roku 2005 zabránil prostredníctvom recyklácie, aby sa 92,7% všetkých vrátených, použitých a vyradených materiálov alebo výrobkov dostalo do odpadu. Naše inovatívne balenie zabraňuje tomu, aby viac ako 4,8 miliónov litrov nádob a plechoviek bolo každoročne uskladnených na skládkach. Už viac ako 10 rokov spoločnosť Stonhard's Maple Shade v NJ nevypúšťa odpadové vody do miestnej komunálnej kanalizácie.

 

ZELENÉ VÝROBKY

Stonblend GSI-G: Epoxidový maltový systém, ktorý mieša recyklované sklenené štiepky do povrchu pre štylizovaný vzhľad a trvalo udržateľné riešenie.

Stonclad GR-G: Všeobecne použiteľný epoxidový maltový systém, ktorý využíva recyklovaný materiál. Ďalším bodom je LEED, kde môže Stonhard pomôcť vášmu projektu získať certifikát LEED.

Stonclad G2: Štvorzložkový polyuretánový maltový systém, ktorý do svojho zloženia pridáva postindustriálne recyklované sklo a rýchlo obnoviteľné materiály.

 

ODSTRÁNENIE OLOVA

Vzhľadom na zdravotné riziká spojené so zlúčeninami olova a chrómu bol odstránený žltý pigment na báze sulfochrómanu olova z výrobného procesu našich náterových farieb Epoplex.

 

NAŠE PROSTRIEDKY SÚ ZELENÉ

Spoločnosť Stonhard vylúčila použitie oxidu chromitého (zlúčeniny chrómu) ako zeleného pigmentu v niekoľkých výrobkoch spoločnosti Stonhard, čo spôsobilo, že tieto produkty sú šetrné k životnému prostrediu (nie sú nebezpečné).

 

NOVÝ VÝVOJ PRODUKTU

Viac ako 90% vývoja nového výrobku a reformulácie sa v posledných rokoch zameriava na uretány na báze vody alebo 100% tuhé epoxidové chemické zloženie. Toto úsilie nielenže poskytuje bezpečnejšie podlahové a náterové výrobky pre priemyselné a komerčné trhy, ale tiež znižuje množstvo nebezpečného odpadu.

Zobraziť certifikát

INFORMACIE O PRODUKTE

ZAMERIAVAME SA NA DOSIAHNUTIE VAŠICH CIEĽOV

Stonhard má špecializovaný tím, ktorý je zameraný výlučne na architektonickú / dizajnovú komunitu. Stavební a technickí predstavitelia spoločnosti Stonhard sa nachádzajú po celej krajine a pracujú s architektmi a dizajnérmi s cieľom vytvoriť technické špecifikácie, ktoré spĺňajú výkonnostné a stavebné ciele. Svoje rozsiahle poznatky o našich produktoch, ako aj o stavebnom a projekčnom priemysle vám radi odovzdajú počas plánovania vášho projektu. 

Potrebujete technické informácie k produktom? Začnite výberom produktu nižšie. 


Potrebujete vzorky?

SPECIFIKACIE

VYŽIADAŤ PRODUKTOVÉ ŠPECIFIKÁCIE


DETAILY PODLAH

DETAILY PREDSTAVUJÚ ROZDIEL MEDZI ÚSPECHOM A ZLYHANÍM.

Vyberte kategóriu pre zobrazenie konkrétnych technických detailov.

   • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

  • KONTAKTUJTE NÁS

    Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                   ALEBO

    zavolajte: +421 915 155 556

  • Hungarian Media feed (345 x 250 px).jpg